SMM02070C2001FBP00 |
Упаковка |
Склад |
Склад 9 |
SMM02070C2001FBP00, Резистор 2кОм 1% 1Вт 50ppm 0207(2309)/ C Sulfur Resistant Melf Pad SMD Automot